ÇADËR KOPSHTI 180x200CM

Availability: In Stock

ÇADËR KOPSHTI
Dimensionet: ∅180cm x 200cm
Materiali: Polyester dhe Hekur

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: N/A Kategori: ,

Përshkrim

kopshti caderkopshti cadrapiknikuÇadrakopshti

Informacion shtesë

Zgjedh ngjyren

Zezë, Bezh, Hiri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.