Guest Fold 4 palësh

Availability: Out stock

Përbërja e dyshekut tuaj më të rehatshëm është me shkumë Memory cilësore. Guest Fold 4palesh prodhohet në ngjyra të ndryshme (jo vetëm si ky i paraqitur në fotografi), por të gjitha llojet kanë aftësitë dhe kualitetin e njejtë.
Dysheku palosës me funksionalitet të dyfishtë. Përdoreni atë të palosur si një divan dhe shpaloseni duke e shëndërruar në një dyshek të rehatshëm gjumi.
Vjen në dimensionet 180x60x7.5cm.
I përbërë nga shkumë poliuretane me dendësi adekuate, i cili i ofron mbështetjen e duhur trupit në çfarëdo funksioni që zgjidhni ta përdorni.
Guest Fold 4 palësh 180x60x7.5cm
Mbështjellës mikrofibre, që hiqet lehtë për t’u pastruar.
I lehtë për t’u bartur dhe ruajtur duke kursyer hapësirën tuaj.
Guest Fold, një zgjidhje ideale për miqtë e ftuar dhe për netët tuaja jashtë shtëpisë.

SKU: 5310233002937 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.